T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

“Sağlık Kurumları Arası Voleybol Turnuvası” Sona Erdi

Güncelleme Tarihi: 22/01/2020

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından bu yıl 7. si düzenlenen ve bu yılki ana teması Kanserle Mücadele olan   “Sağlık Kurumları Arası Voleybol Turnuvası” sona erdi.

  • 58599005_2579367552076649_7333031461005557760_o.jpg
  • 58543775_2579367212076683_671082253383630848_n.jpg
  • 58543141_2579367658743305_5750182119456374784_o.jpg
  • 58543699_2579367192076685_2579476750031388672_o.jpg
  • 58649509_2579367362076668_6823391191418011648_o.jpg
  • 59144731_2579367702076634_4037658738759303168_o.jpg
  • 59079130_2579367995409938_1220460801639317504_o.jpg
  • 58842364_2579367512076653_299475395101589504_o.jpg
  • 58778960_2579367885409949_4627311401508012032_o.jpg
  • 58543085_2579367458743325_2829836548403363840_o.jpg

17 takım ve 205 sporcunun katıldığı, toplamda 48 maçın oynandığı  turnuvada  şampiyon olan ve dereceye giren takımlar dün oynanan final müsabakaları sonucunda belirlendi.

Şampiyon Filenin Kartalları

29.04.2019 tarihinde Hasan Gemici spor salonunda gerçekleşen final maçında karşı karşıya gelen Seka Devlet Hastanesi ve Filenin Kartalları takımlarının mücadelesi nefesleri kesti. Çok sayıda taraftarın salonu doldurduğu ve kıyasıya mücadelenin yaşandığı final maçı sonucunda şampiyonluğu  Filenin Sultanları takımı kazandı. Seka Devlet Hastanesi ise turnuvayı ikinci olarak tamamladı. Gölcük Devlet Hastanesi ve Derince One Fc ‘nin karşılaştığı 3 ve 4.lük maçında ise rakibini yenmeyi başaran Seka Devlet Hastanesi turnuvayı 3. olarak tamamladı.

Turnuvada  Şampiyon  olanFilenin Kartalları takımına  kupa ve madalyalarını Sağlık Hizmetleri - İlaç Tıbbi Cihaz Başkanı Op. Dr. Onursal Varlıklı takdim etti. Seka Devlet Hastanesi takımı ise ikincilik ödülünü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. İnci Sobi ‘nin elinden aldı.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Voleybol turnuvasında dereceye giren diğer takımlar Gölcük Devlet Hastanesi ve Derince One Fc’ye  ödüllerini Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Öztürk Kupşen ve Kocaeli Üniversite Kardiyoloji Ana Bilim Dalından Prof. Dr. Ertan Ural  takdim etti.

Turnuvaya Katılan Takımlar

  • 1-Filenin Kartalları                                             10-112 Acil
  • 2-Antremansızlar                                              11-Gençler
  • 3-Sağlık Hizmetleri                                            12-Körfez İlçe Sağlık
  • 4-Derince One Team                                       13-Morfin
  • 5-Derince Acil MKA                                          14-Gölcük Devlet Hast.
  • 6-Körfez Diş                                                        15- Çevre Sağlığı
  • 7-Seka Devlet                                                     16-Alikahya Acil
  • 8-Körfez Sağlık                                                   17- Dilovası VK
  • 9-İl Sağlık                                                                             

                                              

Turnuvada göstermiş oldukları performansları herkesin beğenisini kazanmış ve ALTIN KARMA’ya seçilen sporcular;

  • 1-Gölcük Devlet H. takımından     5 Numaralı sporcu           İlker AKAR
  • 2-Seka Dev.Hast  takımından         4 Numaralı sporcu           Gökhan SARMAN
  • 3-Filenin Kartalları takımından      10 Numaralı sporcu        Hürrem DOĞAN
  • 4-Derince One Team takımından  10 Numaralı sporcu        Zuhal  KOCAALİ
  • 5-Morfin takımından                         3 Numaralı sporcu           Serdar KARAMAN
  • 6-Dilovası VK. takımından                               9 Numaralı sporcu           Ufuk Mert BAYLAN
  • 7-En İyi Libero: 112 Acil takımından                                            Levent ÖZKUL
  • 8-En İyi Koç: 112 Acil takımından                                                Hüseyin HARMANKAŞI

Altın Karma sporcuları Madalyalarını Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Mustafa Tekin’ in elinden aldılar.

Turnuva da göstermiş oldukları hoşgörü ve sportmence davranışlarıyla çerçevesinde  belirlenen en centilmen sporcular;

1-Seka Devlet takımından                           17 Numaralı sporcu         Kerim KODAK

2- Sağlık Hizmetleri  takımından                  8 Numaralı sporu             Vedat TORTUMLUOĞLU

3- Körfez Sağlık takımından                        10 Numaralı sporcu         Halil KOYUNCU

4-Alikahya Acil takımından                          9 Numaralı sporcu          Yasemin ÖZTÜRK

5-Antremansızlar  takımından                   18 Numaralı sporcu           Ercan ÖZTÜRK

6-Körfez Diş  takımından                             15 Numaralı sporcu        Rabia İNCE

7- Çevre Sağlığı takımından                        4 Numaralı sporu            Merve YALÇIN

8- Gençler  takımından                                 7 Numaralı sporcu         Fatma ERKAL ÖZCAN

9-Körfez İlçe Sağlık takımından                 18 Numaralı sporcu          Aydın TAŞCI

10-Derince Acil MKA takımından              3 Numaralı sporcu            Hatice GÜLDÜREN

11- En Centilmen Koç: İl Sağlık  takımından                                   Mesut PUNAR

Centilmen sporcular  Madalyalarını Halk Sağlığı Başkanlığı, Kanser Birim Uzmanı Elif Uzuner’in elinden aldı.

 

TERTİP KOMİTESİ

Özgür İ.ÖZÇINAR

Osman Nuri EFE

Uzm.Dr.Hande CİHAN MUTLU

Ömer YILDIRIM