Pehlevan'dan "kollarısıvıyoruz" kamu spotuna destek
09 Haziran 2021

Pehlevan'dan "kollarısıvıyoruz" kamu spotuna destek

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, Covid-19 aşılama kampanyası için 'kollarısıvıyoruz' etiketiyle paylaştığı kamu spotuna Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan'da destek verdi.

Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca, Covid-19 aşılama kampanyası için sosyal medya hesabından, "Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz" mesajıyla kamu spotu paylaştı.

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın 'kollarısıvıyoruz' etiketiyle paylaştığı kamu spotuna destek verdi.

Pehlevan paylaştığı videoda Kırklareli İl Sağlık Müdürü Dr. Çiğdem Cerit'in çağrısına hitaben şöyle konuştu:

"Yeşiliyle, mavisiyle, körfeziyle, sanayisiyle marka şehir Kocaeli olarak, adını şehitlerden alan şirin ilimiz Kırklareli. Bakanımız sayın Fahrettin Koca’nın mesajını aldık. Vaka sayılarının azaldığı bu günlerde eski normallerimize dönebilmek amacıyla Bakanlığımızın belirlediği yaş ve risk gruplarını hızla aşılamak için kollarımızı sıvadık. Olumlu cevabımızla Mevlana’nın güzel şehri Konya’ya soruyoruz siz de kolları sıvamaya hazır mısınız?"

Pehlevan'ın aşılama çalışmalarına davet ve #kolllarısıvıyoruz etiketiyle yaptığı çağrıya ise aynı gün Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç tarafından cevap geldi. Mesaj Konya İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı.

Video