Çayırova Akse Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi ve Bilgi Evi Projesine Ait Protokol Onaylandı.
29 Eylül 2021

Çayırova Akse Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi ve Bilgi Evi Projesine Ait Protokol Onaylandı

İl Sağlık Müdürlüğümüz ve Çayırova Belediyesi tarafından Çayırova Akse Mahallesi’nde 9 Aile Hekimliği Birimli Aile Sağlığı Merkezi, Çocuk Kulübü, Genç Bilgi Evi, Kadın Kurs Merkezi, Spor Salonu ve Çok Amaçlı Salon ile İdare Odasından oluşacak Aile Sağlığı Merkezi ve Bilgi Evi Projesine ait protokol, sayın Valimiz Seddar Yavuz tarafından onaylandı.

Makam toplantı salonunda düzenlenen protokol imza törenine; sayın Valimiz Seddar Yavuz’un yanı sıra, İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi katıldı.

İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi'in projenin detayları hakkında yaptığı sunumun ardından içerisinde Aile Sağlık Merkezi ve vatandaşlarımıza sunulacak diğer hizmetlerin de ifa edilebileceği proje ile ilgili protokol imzalandı. Özellikle bölgede yapımı devam eden Çayırova Devlet Hastanesi, diğer sağlık yatırımları ve aile sağlığı merkezi ile vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmetlerine büyük katkı sağlayacak. Kocaeli’mize ve Çayırova’mıza hayırlı olsun.

Görseller
  • 1- Image 2021-09-29.jpeg
  • 2-  Image 2021-09-29.jpeg
  • 3- Image 2021-09-29.jpeg