Pehlevan’dan Emre’ye Hayirli Olsun Ziyareti
04 Temmuz 2023

 

  • 255f7d51-56f1-4431-890a-3985906d0143.jpg
  • 3288db26-31ec-4256-885d-6e1f00429274.jpg
  • 8ddaaed2-fca4-4f0a-8a15-bf4fde9260ed.jpg

Kocaeli İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan, SBÜ Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç. Dr. Arif Emre’yi yeni görevi nedeniyle makamında ziyaret ederek kendisine başarı ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Emre’nin başhekimlik görevine atanması nedeniyle hastanede devir teslim töreni düzenlendi. Hastane Başhekimlik odasında düzenlenen törene Kocaeli İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Başkanlar;  Uz. Dr. Ahmet Sarıışık, Dr. Şeref Kasımoğlu, Başkan Yardımcıları Dr. İrfan Kaynar, Öztürk Kupşen, Başhekimler Uz. Dr. Sinan Arslan, Uz. Dr. İlyas Sarı ile bazı kamu hastanelerinin yöneticileri ve sağlık idarecileri katılım sağladı.

Emre’ye yeni görevi nedeniyle çiçek takdiminde bulunan Pehlevan “Öncelikle görevi bir süredir vekaleten yürüten Op. Dr. Metin Akyıldız hocamıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi ifade ediyorum. Başhekimliğe atanan  Doç. Dr. Arif Emre hocamızı ise kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Yeni görevinde ekibimle beraber kendisinin her zaman yanındayız. Hocamız çalışkan, uyumlu ve özverili kimliği ile sevilen, sayılan bir hekim arkadaşımız. Hastanemizi en iyi yerlere taşımak için yoğun çaba sarf edeceğine eminim.  Kendisine yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum”  diye konuştu.

Çiçeği burnunda başhekim Doç. Dr. Arif Emre ise yeni görevleri nedeniyle mutlu ve gururlu olduğunu ifade etti.

Kendisini bu göreve layık gören İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve yönetim ekibine teşekkürlerini ileten Doç. Dr. Arif Emre,  bölge halkına en iyi hizmeti sunmak için gayretle çalışacağını da özellikle vurguladı.

Doç. Dr. Arif Emre Kimdir?

1976 yılı Adıyaman Besni doğumlu Dr. Emre,  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. 2008 yılında Gazi Üniversitesi Genel Cerrahi ihtisasını tamamlayan hekim 2012-2014 yılları arasında ilimizde Gebze Fatih Devlet Hastanesinde de görev yaptı. Yerli ve yabancı dergilerde çok sayıda bilimsel makalesi olan Emre’nin  ayrıca “Türk Cerrahi” ve “Türk Kolon ve Rektum Derneklerine” üyeliği bulunmakta.