Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Kitap Fuarındaki Yerini Aldı
09 Ekim 2023


  • 5.jpg
  • 4.JPG
  • 3.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğümüz, Türkiye'nin en önemli kültür etkinliklerinden olan ve bu yıl 13.'sü düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarındaki yerini bu yıl da alarak hizmetlerini sürdürüyor.
Kocaeli İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan, bugün kitap fuarında yer alan sağlık stantlarımızı ziyaret ederek verilen hizmetleri yerinde gözlemledi.
Kocaeli Şehir Hastanesi ve İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü stantlarında sunulan çalışmalar hakkında bilgilendirilen İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan '' İl Sağlık Müdürlüğümüz ve bünyesine bağlı sağlık kuruluşları tarafından kurulan stantlarımız ile vatandaşlarımıza çok önemli hizmetler ücretsiz olarak veriliyor. B koridoru 350 ve 351 numaralarda yer alan stantlarımıza başvuran vatandaşlarımıza, sağlık ekiplerimiz tarafından, göz ölçümü, diyetisyen hizmeti, vucüt analizi, sağlıklı beslenme önerileri, doğru el yıkama tekniği, tansiyon ve şeker ölçümü, diyabet ve organ bağışı konularında birbirinden önemli bilgilendirmelerde bulunuluyor, farkındalık sağlanıyor. Tüm vatandaşlarımızı, hergün farklı bir sağlık kuruluşumuzun görev alacağı bu stantlarımıza hizmetlerimizden yararlanmaları amacıyla bekliyoruz'' dedi.
Değerlendirmeler sonrasında sağlık ekiplerimize kolaylıklar dileyen İl Sağlık Müdürümüz, diğer kamu kurum stantlarına ziyaret amacıyla alanımızdan ayrıldı.