Başhekimler Değerlendirme Toplantısı Gerçekleşti
18 Nisan 2024

  • bb
  • b
  • b
  • b


Kocaeli İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Kamu Hastaneleri ve Ağız Diş Sağlığı Merkezlerinin Başhekimleri ile aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Kocaeli Kamu Hastaneleri Başhekimleri Nisan ayı değerlendirme toplantısı, bugün Kocaeli Şehir Hastanesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Kamu Hastaneleri ve Ağız Diş Sağlığı Merkezlerinin Başhekimleri ile İl Sağlık Müdürlüğümüze bağlı Başkan ve Başkan Yardımcıları katıldı.
Toplantı, Kocaeli Valiliği tarafından yürütülen ÖNEM projesi hakkında bilgilendirme sunumu ile başladı. Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele Projesi Yürütme Kurulu Üyesi Sündüs Altuntaş ve Ümmügülsün Koyun tarafından gerçekleştirilen bilgilendirme sunumunun ardından sağlık yöneticileri ÖNEM projesi hakkında çeşitli değerlendirmelerde bulunarak planlamalar oluşturdu. Toplantı daha sonra, ilimizdeki sağlık tesislerinde yürütülen çalışma ve planlamaların detaylı bir şekilde ele alınması ile sürdü.
Toplantıda, kurumlardaki personel ihtiyacı, tıbbi cihazlar, koordinasyon, denetim ve izleme sistemleri gibi önemli konular da çeşitli değerlendirmelerde bulunularak gerekli planlamalar yapıldı.