Kocaeli Kamu Hastaneleri ve Ağız Diş Sağlığı Merkezleri Başhekimleri Mayıs Ayı Değerlendirme ve Paylaşım Toplantısı Gerçekleştirildi
15 Mayıs 2024

  • h
  • h
  • h
  • h

Kocaeli Kamu Hastaneleri ve Ağız Diş Sağlığı Merkezleri Başhekimleri Mayıs Ayı Değerlendirme ve Paylaşım Toplantısı Gerçekleştirildi 

 

Kocaeli İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Kamu Hastaneleri ve Ağız Diş Sağlığı Merkezlerinin Başhekimleri ile aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Kocaeli Kamu Hastaneleri Başhekimleri Mayıs ayı değerlendirme toplantısı, bugün Kocaeli Şehir Hastanesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Kamu Hastaneleri ve Ağız Diş Sağlığı Merkezlerinin Başhekimleri ile İl Sağlık Müdürlüğümüze bağlı Başkan ve Başkan Yardımcıları katıldı.

Toplantıda Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığında görevli Uzman Canan Yılmaz tarafından SYPD (Sözleşmeli Yönetici Personel Değerlendirme)  sunumu ve Destek Hizmetleri Başkanı Mustafa Tekin tarafından İl Sağlık Müdürlüklerinin Mali Uygulamalarına Yönelik Bilgilendirme ve Değerlendirme sunumu   da gerçekleştirildi.

Toplantı daha sonra, ilimizdeki sağlık tesislerinde yürütülen çalışma ve planlamaların detaylı bir şekilde ele alınması ile sürdü.

Toplantıda, kurumlardaki personel ihtiyacı, tıbbi cihazlar, koordinasyon, denetim ve izleme sistemleri gibi önemli konular da çeşitli değerlendirmelerde bulunularak  gerekli planlamalar yapıldı.